Zaznacz stronę

Interpaper – rozumiemy i zaspokajamy potrzeby klientów.

Czym się zajmujemy?

Interpaper już od 2009 roku świadczy profesjonalne usługi samochodowego transportu towarów do 24 ton. Specjalizujemy się w przewozie ładunków do i z: Polski, Norwegii, Szwecji, Niemiec… a także Republiki Czeskiej, Słowacji, Estonii i Holandii. Jednak nie ograniczamy się wyłącznie do tych kierunków. Firma Interpaper oferuje także dopasowane do klienta usługi w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej.

Jak to robimy?

Na to, że towar sprawnie przejedzie z punktu A do B, składa się wiele czynników. Wszystkie one, choć niewidoczne, są ważne by zapewnić najwyższą jakość usług… Profesjonalny zespołu spedytorów, który czuwa nad każdym etapem zlecenia, doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy oraz nowoczesny, spełniający międzynarodowe standardy tabor którym dysponujemy, to nasze atuty, dzięki którym Państwa ładunek z wysokim prawdopodobieństwem dojedzie na czas i bez problemów.

Dlaczego my?

Naszym celem jest wyznaczanie najwyższych standardów w dziedzinie przewozu towarów oraz satysfakcja klientów. Rozumiemy potrzeby kontrahentów i staramy się im sprostać tak, by przewóz rzeczy odbył się sprawnie, terminowo i bezproblemowo. Przez lata działalności w branży zdobyliśmy znaczące doświadczenie i zdołaliśmy wypracować zasady pozwalające zaoferować rzetelne usługi przewozu. O naszej uczciwości i sprawności świadczą liczne polecające nas referencje oraz wiele pozytywnych komentarzy na giełdzie Trans od naszych dotychczasowych klientów. Stabilność finansowa, najwyższe standardy i wewnętrzne procedury korporacyjne powodują, że jesteśmy godnym zaufania i wiarygodnym partnerem biznesowym.